O táboře

Dětský tábor Mexiko se nachází v prostředí obce Hnačov, nedaleko Klatov, na pomezí Šumavy a Jižních Čech. Zázemí tábora je situováno v blízkosti lesů a luk. V horkých letních dnech je zde možnost využití bazénu, který je v bezprostřední blízkosti tábora. Nedaleko tábora se nachází Hnačovský rybník. První ročník LDT Mexiko se konal v roce 2012 a navázal tím na třicetiletou tradici úspěšného tábora Paliváček.

Tábora se účastní děti ve věku od 6 do 16 let. Děti jsou ubytované v chatkách a dřevěných srubech, další zázemí je umístěno ve zděné hlavní budově (sociální zařízení s teplou vodou, jídelna, kuchyně a zdravotní ošetřovna). Jídlo je zajištěno min. 5x denně, po celý den je k dispozici pitný režim (např. čaj, šťáva, voda). Během denních i nočních hodin je zajištěna bezpečnost pod dohledem personálu tábora, navíc jsme v noci plně osvětleni.

Pro děti je připraven celodenní program přizpůsobený jejich věku - oddíly máme rozdělené do skupin na Minimex a Maximex a naše celotáborová hra je připravována 2 skupináři pro každou skupinu samostatně. Dále kromě celotáborových her si mohou děti užít velké množství zábavy, ať už v podobě her s oddílovými vedoucími, diskotéky, táboráky, letní kino a nebo speciálního programu (např. z minulých let žonglér Kašpar Klepal, kurz první pomoci, dog-dancing, cowboy Jimmy, ukázka složek IZS).

Více o táboře

Oznámení

Poslední informace před létem 2020

Fidel

Vážení rodiče a táborníci,

blíží se nám začátek letních prázdnin 2020 a to je ten správný čas pro získání nejdůležitějších infor...

Přečíst oznámení

Tábor se koná!

Fidel

Milí táborníci, vážení rodiče,v souvislosti s aktuální situací bychom vás chtěli ubezpečit, že letní tábor se BUDE KONAT a to při dodržení všech, v tu dobu pla...

Přečíst oznámení

Těšíme se na léto!

Fidel

Vážení rodiče, nazdar táborníci,   chtěli bychom vás informovat, že velmi pečlivě monitorujeme současnou situaci a stále pevně věříme, že letošní léto na Mexiku bude moci pr...

Přečíst oznámení

Termíny a ceny

1. běh
28.6.-11.7.2020

cena 5 700 Kč
záloha 3 700 Kč

OBSAZENO

2. běh
12.7.-25.7.2020

Provozuje DDM Teplice

OBSAZENO

3. běh
26.7.-8.8.2020

cena 5 500 Kč
záloha 3 500 Kč

OBSAZENO

4. běh
9.8.-22.8.2020

cena 5 400 Kč
záloha 3 400 Kč

OBSAZENO

Fotky z běhů

Kontakty

Hlavní vedoucí

Adresa tábora

  • LDT Mexiko
  • Jméno dítěte - číslo oddílu
  • Hnačov 87a
  • 340 34 Plánice

Sociální sítě

Ptejte se hlavase Yardy

Máte-li jakýkoliv dotaz, zeptejte se hlavního vedoucího. Yarde vám odpoví, jak jen to bude možné. Možná už váš dotaz hlavas zodpověděl někomu jinému - podívejte se na často kladené dotazy.

Email potřebujeme, aby hlavas věděl, kam poslat odpověď. Vaši adresu nikomu nedáme, ani vám nebudeme posílat žádné reklamy či nabídky.
Odpověď na váš dotaz by mohla zajímat i ostatní. V tom případě ji zveřejníme pod vámi zvolenou přezdívkou. Pokud si to nepřejete, přezdívku jednoduše nechte prázdnou.

Jaroslav „Yarde” Kárník
hlavní vedoucí

+420 723 401 241
info@letnitabormexiko.cz

Jaorslav Yarde Kárník

Narozen roku 1975 v Praze. Již od 15 let působil jako praktikant na dětských táborech. Postupně zastával veškeré funkce, které můžete na táboře najít. Přes oddílového, sportovního, skupinového vedoucího a hospodáře postoupil nakonec k funkci hlavního vedoucího a provozovatele dětského tábora.

Je držitelem certifikátu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s kvalifikací „hlavní vedoucí tábora”. Jako bývalý policista je též profesionální záchranář a absolvent kurzu první pomoci.

A i když se trochu stydí, hraje u táboráku bezvadně na kytaru.