Mexiko pokec

Mexičanka

Ahoj, s jednou kamarádkou jsme se domluvily, že spolu budeme na chatce, ale bude mě tam psát ještě jiná holka se kterou tam ta moje kamarádka nechce být a když by do poznámek v přihlášce napsala, že s tou holkou nechce být na chatce jak by to probíhalo?

Lujza

To by mě také zajímalo :ˇ(

Yarde (hlavárna)

Ahoj Mexičanko. Pravidlo je, že musíš mít kamarádku napsanou ve své přihlášce a ona tebe zase ve své. V tu chvíli víme, že chcete být skutečně spolu. Pokud nebudeš mít kamarádku, nebo ona tebe zaspanou v přihlášce, tak Vás společně nedáme. V případě, že ale nastane shoda u obou přihlášek a ty přesto s kamarádkou, nebo s kamarádkou kamarádky nebudeš chtít být, tam nám napiš a dohromady Vás opět nedáme :-)

Odpovědět

kíxam

Čau, přijde mi, žediskotéky jsou až moc krátké, šlo by udělat, aby diskotéky byly delší?

Yarde (hlavárna)

Ahoj. Určitě s tím něco uděláme :-)

Odpovědět

Maxík

Cauuuky :) mám takový dotaz. Minulý rok byl na čtvrtém běhu místo Andy Kóďa. Jak to bude nyní?? Bude Andy i na čtvrtém běhu nebo bude zase někdo jiný?

Yarde (hlavárna)

Ahoj Maxíku. Zaleží na tom jak se Andy s Kóďou domluví, na který běh kdo z nich pojede v závislosti i na jejich zaměstnání a volnu. Ale mohu tě ubezpečit, že jiný další skupinář na 4. běhu nebude :-)

Odpovědět

T????

I když krátký tak úžasný 3.beh 2019! A věřím, že příští rok ho dojedeme až do konce!! Skvělý tábor❤️

Múra

Nechápu co bylo na prozvraceném 3 běhu tak úžasného. Syn se z toho léčil ještě týden poté.

pavla

Dobrý den, už jenom ta vaše přezdívka odpovídá vaší reakci. Některé "věci" prostě neovlivníte. Moje dcera jezdí na tábor už 5 let (1. běh). I kdyby se na 1. běhu stalo to co na třetím, tak vždycky budu mít tento tábor spojený hlavně s tím, že se mi vrátila maximálně spokojená a ráda tam zase za rok pojede. P.

Múra

Milá Pavlo,kdyby Vaše dcera prožila to co náš syn letos, určitě by ani vy ani ona spokojená nebyla. Nebo myslíte že by se jí líbil týden průjmování a zvracení místo běhání venku???? Jestli ano jste za mne minimálně nadčlověk. :-)

T

Dobrý den Muro, já osobně jsem si to prožila také týden tam a poté týden v nemocnici. Ovšem každý z nás ví že tábor toto neovlivní!!!!! Své dítě tam znovu neposílejte, ale my co to tam máme rádi pojedeme s radostí znovu! :)

Múra

Dobrý den nebojte nepošlu. Vám přeji hladký průběh bez následného pobytu v nemocnici. Nejdražší týden pobytu na LDT se Vám snad již opakovat nebude.

Odpovědět

Gamer

Ahoj, vím že to vsechny mrzí co se stalo na táboře (3.běh). Ale tím zvracenim a prujmem jsem si prošel taky a toto mne přesvědčuje že už na tento tábor nikdy nepojedu.

Odpovědět