Mexiko pokec

Kuli

Posíláme s Miriamkou pozdrav všem taborníkům a úžasnému personálu tábora ???? snad se brzy uvidíme Vaše Kuli

Odpovědět

Zvědavka

My s kamarádkami jsme domluvené, že spolu budeme na chatce a v oddíle. Jedna holka však jednu znás napsala do přihlášky. Bude tato holka s námi v chatce a v oddílu nebo ne?

Yarde (hlavárna)

Ahoj Zvědavko. Pokud chceš být s někým na chatce, tak musí být v přihlášce vyplněno v kolonce kamarád jméno konkrétního kamaráda. Ale to není všechno. I ten kamarád musí mít v přihlášce (v té samé kolonce) zase naopak vyplněno tvé jméno. Pak víme, že jste se opravdu domluvili a chcete být ubytováni skutečně spolu :-)

Zvědavka

Takže pokud jsem tam nenapsala já ji tak semnou nebude?

Křečoun

Ano, nebude

Fidel (hlavárna)

Není to ovšem jednoznačné, protože i když nebude napsáni navzájem, tak náhoda může nastat a vlastně spolu budete

Odpovědět

T????

I když krátký tak úžasný 3.beh 2019! A věřím, že příští rok ho dojedeme až do konce!! Skvělý tábor❤️

Odpovědět

Danča

Ahoj Yardo, i přesto že se třetí běh moc nevydařil hrozně se mi tam s vámi všemi líbilo a příští rok snad vše výjde a uvidíme se zas. Moc pozdravuj Kiki až jí zas uvidíš a vyřiď jí, že to byla úžasná oddílačka a že, se mi stýská a že se těším až jí zas uvidím jinak hodně štěstí na čtvrtém běhu.

Yarde (hlavárna)

Ahoj Dančo. Moc děkujeme za tvoji podporu. Moc si toho vážíme. Kiki také pozdravuje. Přeji ti krásnou a ničím nezkaženou druhou polovinu prázdnin a těšíme se na tebe příští rok :-)

Odpovědět

Janča

Ahoj! Jelikož 3 běh se moc nvydařil tak jsem se chtela zeptat jetli není 1 volné místo? Strašně se mi stýská ☹️. Byla bych strašně šťastná kdyby to vyšlo a mohla ject na 4. Běh.

Vaše Janča❤️

Yarde (hlavárna)

Ahoj Jančo. Nás to také moc mrzí, ale v tuto chvíli není ani jedno volné místečko. Pokud by se uvolnilo, tak ti hned napíšeme.

Odpovědět